B41689A5198Q001
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41689A5198Q001
JLCPCB Part #
C1605025
Package
Plugin,D20xL29mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 1900uF 20mm 25V 27mΩ 29mm 插件,D20xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS