B41560A9229M003
MFR.Part #
B41560A9229M003
JLCPCB Part #
C1616176
Package
Bolt
Description
-40℃~+105℃ 100V 22000uF 3000hrs@105℃ 31.7mm 6mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS