B41560A9159M003
MFR.Part #
B41560A9159M003
JLCPCB Part #
C1615220
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 106.7mm 10mΩ@100Hz 15000uF 15A@100Hz 28.5mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS