B41560A7100M003
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41560A7100M003
JLCPCB Part #
C1615525
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 0.1F 106.7mm 18A@100Hz 28.5mm 3000hrs@105℃ 40V 8.2mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS