B41505A9228M002
MFR.Part #
B41505A9228M002
JLCPCB Part #
C1607752
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.3A@100Hz 2200uF 30mm 5000hrs@105℃ 60mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS