B41505A7478M002
MFR.Part #
B41505A7478M002
JLCPCB Part #
C1601278
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.9A@100Hz 10mm 22mm 35V 4700uF 48mΩ 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS