B41505A5688M002
MFR.Part #
B41505A5688M002
JLCPCB Part #
C1603409
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.9A@100Hz 10mm 25V 25mm 43mΩ 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS