B41505A5109M002
MFR.Part #
B41505A5109M002
JLCPCB Part #
C6130381
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 25V 25mm 30mΩ@100Hz 42mm 5000hrs@105℃ ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS