B41456B9229M000
MFR.Part #
B41456B9229M000
JLCPCB Part #
C3812772
Package
Bolt,D64.3xL105.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 105.7mm 10mΩ@100Hz 12000hrs@85℃ 17A@100Hz 22000uF 28.5mm 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL105.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS