B41456B8689M003
MFR.Part #
B41456B8689M003
JLCPCB Part #
C1619524
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 5mΩ@100Hz 63V 68000uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS