B41456B8100M003
MFR.Part #
B41456B8100M003
JLCPCB Part #
C1618427
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 12000hrs@85℃ 4mΩ@100Hz 63V ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS