B41456B7100M003
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41456B7100M003
JLCPCB Part #
C1615078
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 12000hrs@85℃ 28.5mm 40V 8.2mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS