B41252C228M
MFR.Part #
B41252C228M
JLCPCB Part #
C1602770
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 2200uF 30mm 80V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS