B41252A9398M
MFR.Part #
B41252A9398M
JLCPCB Part #
C1607850
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 3900uF 4.03A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS