B41252A7159M007
MFR.Part #
B41252A7159M007
JLCPCB Part #
C1600990
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 30mm 35V 4.19A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS