B41252A7109M000
MFR.Part #
B41252A7109M000
JLCPCB Part #
C6130373
Package
Plugin,D25.4xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.43A@120Hz 35V 47mm ±20% Plugin,D25.4xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS