B41252A6129M000
MFR.Part #
B41252A6129M000
JLCPCB Part #
C3722077
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 2000hrs@105℃ 35mm 4.78A@120Hz 47mm 50V ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS