B41252A5478M007
MFR.Part #
B41252A5478M007
JLCPCB Part #
C3724643
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.73A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25V 27mm 4700uF ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS