B41252A5478M002
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41252A5478M002
JLCPCB Part #
C1598241
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.73A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25V 4700uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS