B41252A5189M
MFR.Part #
B41252A5189M
JLCPCB Part #
C1602300
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 25V 3.98A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS