B41252A4339M
MFR.Part #
B41252A4339M
JLCPCB Part #
C1603115
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 30mm 33000uF 4.79A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS