B41252A4109M000
MFR.Part #
B41252A4109M000
JLCPCB Part #
C1582197
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 16V 2.48A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 32mm ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS