B41252A3159M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41252A3159M
JLCPCB Part #
C3724565
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 15000uF 2.83A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 37mm ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS