B41231C9338M000
MFR.Part #
B41231C9338M000
JLCPCB Part #
C1604222
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2000hrs@85℃ 3300uF 35mm 4.85A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS