B41231C9228M000
MFR.Part #
B41231C9228M000
JLCPCB Part #
C1668445
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2000hrs@85℃ 2200uF 3.66A@120Hz 30mm 32mm ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS