B41231B7109M000
MFR.Part #
B41231B7109M000
JLCPCB Part #
C1600182
Package
Plugin,D25.4xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 35V 4.68A@120Hz 42mm ±20% 插件,D25.4xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS