B41231B5688M000
MFR.Part #
B41231B5688M000
JLCPCB Part #
C1600180
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 25V 3.15A@120Hz 6800uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS