B41231B4279M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41231B4279M000
JLCPCB Part #
C1498503
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 27000uF 30mm 5.98A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS