B41231B4189M000
MFR.Part #
B41231B4189M000
JLCPCB Part #
C1647288
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 18000uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 4.96A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS