B41231B3159M000
MFR.Part #
B41231B3159M000
JLCPCB Part #
C1599434
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 15000uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.39A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS