B41231A8568M000
MFR.Part #
B41231A8568M000
JLCPCB Part #
C1600683
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 4.65A@120Hz 5600uF 63V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS