B41231A6109M000
MFR.Part #
B41231A6109M000
JLCPCB Part #
C1590254
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 47mm 50V 6.07A@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS