B41231A5279M000
MFR.Part #
B41231A5279M000
JLCPCB Part #
C3721621
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25V 27000uF 30mm 47mm 6.22A@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS