B41231A5129M000
MFR.Part #
B41231A5129M000
JLCPCB Part #
C1600563
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 2000hrs@85℃ 22mm 25V 4.41A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS