B41231A3689M000
MFR.Part #
B41231A3689M000
JLCPCB Part #
C1604749
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 35mm 68000uF 7.76A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS