B41231A3279M000
MFR.Part #
B41231A3279M000
JLCPCB Part #
C1599687
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 27000uF 5.3A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS