B41231A3129M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41231A3129M000
JLCPCB Part #
C1597765
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 12000uF 2000hrs@85℃ 22mm 3.31A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS