B41231A228M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41231A228M
JLCPCB Part #
C7218485
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 2200uF 22mm 3.25A@120Hz 37mm 80V ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS