B32934A3155M
MFR.Part #
B32934A3155M
JLCPCB Part #
C3295057
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 305V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS