B32934A3105M000
MFR.Part #
B32934A3105M000
JLCPCB Part #
C3295132
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 305V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS