B32933A3155K000
MFR.Part #
B32933A3155K000
JLCPCB Part #
C3295033
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 305V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS