B32932A3474M189
MFR.Part #
B32932A3474M189
JLCPCB Part #
C3295131
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 470nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS