B32932A3104M189
MFR.Part #
B32932A3104M189
JLCPCB Part #
C3295051
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 305V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS