B32932A3104K189
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32932A3104K189
JLCPCB Part #
C3295016
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 305V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS