B32928A4156M000
MFR.Part #
B32928A4156M000
JLCPCB Part #
C3298352
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+110℃ 15uF 350V X2 ±20% 插件,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS