B32926D3156K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32926D3156K000
JLCPCB Part #
C3299808
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 15uF 305V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS