B32926A4565M000
MFR.Part #
B32926A4565M000
JLCPCB Part #
C3295695
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 5.6uF X2 ±20% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS