B32926A4475K000
MFR.Part #
B32926A4475K000
JLCPCB Part #
C3295479
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS