B32926A4106M000
MFR.Part #
B32926A4106M000
JLCPCB Part #
C3297838
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 10uF 350V X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS