B32926A4105M000
MFR.Part #
B32926A4105M000
JLCPCB Part #
C3300053
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 350V X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS